Celý priebeh predaja bytu a komunikácia prebiehala vo veľmi príjemnej atmosfére, profesionálne, ústretovo, čo určite prispelo k dobrému pocitu z nového bytu. Ďakujem
Na pana Janeka som dostala kontakt od znameho, ktory predaval byt v tom istom komplexe a hodnotil ho len v superlativoch ? Od prveho telefonatu s nim som vedela, ze som sa obratila na profesionala, ktory myslel na kazdy detail. A ten home staging, ktory spravil aj so svojou partnerkou Annetkou Vlcakovou sa vyrovnal predaju realit, ako ich pozname z americkych TV serii ? Bola som informovana o kazdom jednom malom kroku vramci celeho procesu a vedela som, ze byt sa do mesiaca preda - ale to, ze to bude uz pri prvej obhliadke, to ma velmi milo prekvapilo. Momentalne sa nechystam nic predavat / kupovat, ale v buducnosti bude moja volba jasna. Pan Janek s Annetkou pristupuju ku kazdemu klientovi tak, ako by to bol ich jediny a najdolezitejsi klient a skutocne s neuveritelne ludskym pristupom. A to, ze opat ziskali titul Makler roka, to len dokazuje a je to plne zasluzene. Velka vdaka!
Veľké standing ovation a moje poďakovanie patrí realizačnému tímu maklérov Anette Vlčákovej a Tomášovi Janekovi za poskytnutý kompletný servis pri prenájme môjho bytu. Pridanou hodnotou ich profesionality je ľudský prístup, ústretovosť a celkový šarm, ktorým vytvárali veľmi príjemnú atmosféru počas stretnutia. Jednoznačná spokojnosť.
Ďakujem pekne za ústretové jednanie a korektnú spoluprácu. Bola som nadmieru spokojným klientom pána Janeka aj pani Vlčákovej, obaja sú skutoční profesionáli, navyše majú výborný ľudský prístup, ochotu vždy pomôcť a dokonale ovládajú svoju prácu. Určite budem odporúčať ďalej!
Moju nehnutenosť som predávala prostredníctvom RK Karin & Partners v decembri 2022. V tom hektickom predvianočnom období bolo stretnutie s profesinálnym partnerským duom pán Janek a pani Anetka Vlčáková ako slnečný lúč v pochnúrnom dni. Obaja sú profesionáli, ktorí bravúrne zvládali všetky úkony v takom náväznom slede, že behom necelého mesiaca došlo k právoplatnému prevodu nehnuteľnosti, čomu som spočiatku nechcela veriť, že sa to podarí (No, ...\"holt kdo umí, ten umí..\") Spomínaná dvojica - perfektný team dvoch profesionálov - je okrem profesionality aj veľmi milíé duo príjemných ľudi, až mi bolo ľúto, keď sme si posledný krát podávali ruky. Patrí im veľká vďaka a z celého srdca im želám všetko najlepšie, samozrejme veľa zdravia, šťastia ale i veľa profesionálnych úspechov.
Pri kúpe svojho prvého bytu som z každej strany počúval varovania, aby som si dal pozor na to a tamto, aby som sa nenechal obabrať a podobne. Bolo to stresujúce obdobie a k maklérom a finančným poradcom som spočiatku pristupoval s obavami a nedôverou. Týmto sa chcem poďakovať RK Karin & Partners a najmä p.Janekovi a p.Vlčákovej za profesionálny prístup, promptné riešenia, ochotu vysvetliť veci aj viackrát, a výjsť v ústrety. S nimi bola kúpa bytu nakoniec hladká a pohodová záležitosť. Budem určite odporúčať.
Skutočne som bol veľmi spokojný s profesionálnym prístupom pána Janeka. Od prvej chvíle som v ňom mal plnú dôveru a od začiatku som si nechal poradiť v celom procese predaja. Je to proste profesionál s ľudským prístupom a naozaj som sa nemusel o nič starať. Komunikácia bola výborná nakoľko ma pán Janek často informoval o postupe predaja. Samozrejme nemôžem zabudnúť ani na pani Anettku Vlčákovú s ktorou tvoria zohratý team. Samozrejme, že som pána Janeka odporučil aj mojej známej. Z jej strany bola tiež veľká spokojnosť s kompletným servisom a aj ona už má už byt predaný. S nimi by som predával nehnuteľnosti aj každý deň...
Sme veľmi spokojní s rýchlosťou a ústretovosťou práce. Čo mám bolo sľúbené bolo stopercentne dodržané. Nemali sme žiadne pochybnosti pri postupe a prezentácií nehnuteľnosti. Dôvera bola tak veľká že sme dali k dispozícii u e od nehnuteľnosti, samozrejme sme tam už nebývali. Takýto rýchly spôsob predaja doporučujem hlavne preto že sme sa vôbec o nič nemuseli starať. Boli sme o všetkom ihneď informovaní aj my aj kupujúci. Doporučujem každému. Plný servis tak potrebný pre predaj nehnuteľností.
Ďakujem veĽmi pekne ako aj Anettke Vlčákovej, tak aj jej partnerovi v osobnom a aj v pracovnom živote, Tomášovi Janekovi, za promtné predanie môjho jednoizbového bytu a za vysokú profesionalitu a za láskavý prístup, s ktorým vykonávajú svoju prácu. Sú perfektne zohraný team, napisala som to po anglicky, aby som sa vyhla gramatickej chybe, ktorá mi hrozila v tomto slove) a želám im veľa úspechov ako aj v ich ďalšom osobnom, tak aj v ich ďalšom pracovnom živote. Ďakujem ešte raz za všetko a všetkým prajem ešte pekný slnečný (pretože píšem z Talianska) deň.
Veľmi pekne chcem poďakovať Tomášovi Janekovi a Anette Vlčákovej za perfektnú, profesionálnu a do maličkostí premyslenú prácu. Sú zohratí, presne vedia nadviazať kroky, ktoré majú smerovať k úspešnému predaju alebo kúpe. Môj byt predali rýchlo, vysoko profesionálne a mal som pocit bezpečia. Vedel som o každom kroku, ktorý urobili. Vždy ma o všetkom informovali. Odporúčam ich ako profesionálov, ktorí majú obrovské skúsenosti, ľudský prístup, vždy sa snažia poradiť a pomôcť. Nikoho lepšieho nepoznám. Právom si zaslúžia titul Najlepší makléri.
Ďakujeme p.Vlčákovej a p. Janekovi, za zrealizovanie kúpy bytu počas "neľahkého obdobia" a rastúcej inflácie. Komunikácia prebiehala vždy promptne, pričom pri riešení podpisov a dokumentácie sme boli vopred vyrozumení. Veľmi dobre sa nám spolupracovalo! Vrelo odporúčam!!!
Dobrý den , tímto bych chtěla poděkovat panu Janekovi a paní Vlčákové, za skvělou práci. Oba jsou velmi ochotní , naslouchají potřebám jak majitelů tak kupujících a vkládají do toho i své vlastní srdce. Preciznost, rychlost a ochota byly opravdu na 1*. Jsem moc ráda, že jsem potkala tak skvělý tým lidí, kteří mi ve velmi krátkém čase vyřešili prodej mé nemovitosti a vybrali ty nejlepší majitelé, které si dům zaslouží . Po celou dobu prodeje byla skvělá atmosféra a radost se setkávat. Ještě jednou Vám ze srdce děkuji a přeji Vám hlavně spoustu spokojených klientů a radost ze své práce. Těšilo mě
Ďakujem pani Annette Vlčákovej a pánovi Tomášovi Janekovi za veľmi profesionálne maklérske služby pri predaji bytu. Vďaka ich výbornej spolupráci bol byt vo veľmi krátkom čase predaný. Navyše ma prekvapila precíznosť, ochota a dobrá organizácia pri všetkých úkonoch spojených s predajom. Realitné služby pána Janeka a pani Vlčákovej odporúčam.
Dobrý deň, chcel by som sa poďakovať p. Janekovi a p. Vlčákovej za spoluprácu pri kúpe mojej prvej nehnuteľnosti. Od obhliadky až po odovzdanie bytu priateľský a vždy profesionálny prístup, ktorý sa už dnes nevidí. Všetko prebehlo bez problému a som nadmieru spokojný. Môžem len odporúčať.
Ďakujem maklérom Tomášovi Janekovi a Anettke Vlčakovej za organizáciu predaja našej nehnuteľnosti. Oceňujem ich profesionálny prístup, slušnú a otvorenú komunikáciu a schopnosť riešiť pripadne komplikacie. Naozaj sú to najlepší makléri s akými som kedy spolupracoval. Je vidieť keď ľudí práca baví. Držím vám palce v ďalšom pôsobení. Bola to pre mňa radosť s vami spolupracovať.
Dobrý deň ďakujeme p. Janekovi a p. Vlčákovej za spoluprácu pri kúpe nehnuteľnosti, ich profesionalitu a slušnosť. Vrelo odporúčam. Brešťanský.
Ďakujeme p. Vlčákovej a p. Janekovi za skvelú spoluprácu pri riešení predaja našej nehnuteľnosti, za Vašu neustálu podporu a snahu vyriešiť problémy, za ktoré ste vôbec nemohli - spôsobené prieťahmi bankou atď... Vždy ste boli s nami v kontakte a priebežne komunikovali každý krok. Realitný trh potrebuje takých ľudí ako ste Vy a dúfam, že tejto profesii ostanete verní. Ďakujeme za všetko a Vaše služby. Robte to takto aj naďalej.
Celý obchod prebehol mimoriadne rýchlo, profesionálne, a bez problémov. Pána Janeka určite odporúčam.
Bola som naozaj veľmi spokojná. P. Janek má profesionálne služby a prístup k práci. Veľmi dobre sa mi s ním komunikovalo . Oceňujem aj kvalitnú prezentáciu nehnuteľnosti. Naozaj veľmi profesionálne. Veľmi ďakujem.
Najlepší maklér akého som kedy stretla a už sme predávali viac nehnuteľností. Keď mi pán Janek ponúkol exkluzivitu, bola som trochu skeptická nakoľko som s exkluzívnou zmluvou mala skúsenosť už z minulosti a žiaľ nie veľmi pozitívnu. Táto spolupráca bola úplne iná.Vďaka záujmu, profesionalite a dôkladnosti pri príprave materiálu do inzercie sa naša nehnuteľnosť predala hneď na prvej obhliadke. Nasledovala dobrá zmluva , dobrá komunikácia, o každom kroku pri predaji som presne vedela. Termíny boli dodržané, viac spokojná by som nemohla byť. Od začiatku až do konca procesu predaja som sa cítila bezpečne a takto by to malo vyzerať vždy. Tak zodpovedného makléra som skutočne nestretla. V blízkom čase budem predávať ešte jednu nehnuteľnosť a už teraz viem koho oslovím pre pomoc. Ďakujem.
Chceli by sme sa Vám poďakovať za vynikajúcu spoluprácu ohľadne sprostredkovania nájmu nášho bytu v Bratislave. Bolo to rýchle, korektné a profesionálne. Môžeme len chváliť. Ľudský a zároveň profesionálny prístup a hlavne rýchle jednanie. Všetko tak ako má byť. Radosť spolupracovať. Prajeme veľa úspechov.
Absolútne profesionálny a odborný prístup. Servis na najvyššej úrovni a zároveň úprimný ľudský a trpezlivý prístup. Takto má vyzerať špičkový servis realitnej kancelárie!
Profesionalita, nadštandardný prístup, priateľské a ústretové jednanie, ochota, spoľahlivosť a odhodlanie.
Ďakujem veľmi pekne za fantastický realitný, právny a ľudský servis a spoluprácu realitní makléri: Anettka Vlčáková a Tomáš Janek. V týchto komplikovaných časoch to bol vysoký nadštandard, veľmi si to vážim.
Chceli by sme z celého ❤ poďakovať maklérom pani Mgr. Anettke Vlčákovej a pánovi Tomášovi Janekovi z realitnej kancelárie Karin&Partners poďakovať za predaj našej nehnuteľnosti a pomoc pri právnych úkonoch pri kúpe novej nehnuteľnosti. ❤ Ich poradenstvo, podpora, ľudský prístup, 100% nasadenosť nám veľmi pomohla. ❤ Svoju prácu vykonávajú s plným nasadením a profesionálnym prístupom. ❤ Ešte raz veľké Ďakujem. ❤
Chcem sa vám pani Vlčáková a pán Janek veľmi pekne poďakovať za Vaše služby a ústretový, bezproblémový prístup. Bola som veľmi spokojná. Ďakujem a prajem Vám veľa spokojných klientov a všetko dobré :)
S realitnou kanceláriou som maximálne spokojná. Spolupráca s maklérmi Anettou Vlčákovou a Tomášom Janekom bola na vysokej profesionálnej úrovni. Nielenže vybavili všetko na jednotku, ich ľudský prístup bol obdivuhodný. Ochota riešiť všetky náležitosti ohľadom predaja nehnuteľnosti alebo vybavenia úveru je obrovská, mohla som sa na nich obrátit v ktorúkoľvek hodinu. Týchto šikovných ľudí som už odporučila zopár známym a všetci boli veľmi spokojní. Veľké ďakujem.
Ďakujem veľmi pekne za pomoc. S Vašim kolegom p. Janekom sme klientom podnájom našli a v piatok aj všetko vyplatili. Spolupráca bola výborná a dúfam, že nie posledná. Ak by ste niečo potrebovali v našom regióne, neváhajte nás kontaktovať.
S realitnou kanceláriou Karin&Partners, konkrétne s pani Anettkou Vlčákovou, som sa prvýkrát stretla asi pred 4 rokmi, keď môj priateľ kupoval garáž. Kúpa vtedy prebehla absolútne bezproblémovo, nebolo sa treba vlastne o nič starať, stačilo prísť podpísať zmluvy k notárovi a zaplatiť dohodnutú sumu. Na základe tejto dobrej skúsenosti môj priateľ využil služby tejto kancelárie aj pri následnom prenajímaní garáže a opäť vďaka pani Vlčákovej a pánu Tomášovi Janekovi opäť všetko prebehlo na výbornú. Preto keď som teraz ja osobne kupovala nehnuteľnosť, ktorú som si našla sama a s predávajúcou sme si už vopred dohodli podmienky, aj tak som sa znovu s dôverou obrátila na pani Anettku Vlčákovú, ktorá všetko perfektne skoordinovala a vybavila do posledného detailu. Ak sme mali otázky, kedykoľvek ochotne odpovedala či už mailom, telefonicky, alebo cez whatsapp. Priebežne sme s predávajúcou dostávali informácie ako celá záležitosť postupuje, pani Vlčáková bola nielen pri odovzdávaní a preberaní bytu, ale pomohla nám dokonca aj s prehlasovaním elektriny a nahlásením stavu meračov. Navyše sme od nej dostali na papieri spísaný zoznam, kde a čo všetko ktorá strana musí následne nahlásiť/vybaviť - jednoducho servis ako má byť! Ešte raz preto aj touto cestou ďakujem a v prípade potreby sa určite znovu na Vás obrátim, alebo Vás doporučím ďalej!
Anettka Vlčákova a Tomáš Janek, ja by so sa vám obom chcela poďakovať za nadštandartný prístup a ochotu riešiť neštandartnú situáciu nad rámec vašich služieb. A to je ten rozdiel medzi dobrým a výborným servisom, ktorý poskytujete. Pretože to čo robíte, robíte od srdca. Ešte raz veľmi pekne ďakujem za pomoc a vysoko profesionálne služby.
Dobrý deň pani Anettka Vlčáková a Tomáš Janek, chcem sa Vám poďakovať za fantastickú prácu, ktorú ste spravili pri prenajímaní môjho bytu v Bratislave. Všetko išlo veľmi hladko a rýchlo, nenazdala som sa a najomná zmluva bola spravená a podpísaná. Úžasné. Ešte raz moc krát ďakujem, prajem Vám obom veľa úspechov a keď budem potrebovať pomoc ohľadne realít, iste sa na Vás obrátim.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Stiahnite si zadarmo

7 chýb pri predaji nehnuteľnosti

spracovaním osobných údajov