Senior maklér, certifikovaný realitný poradca

 
Člen realitnej únie Slovenskej republiky

Pracujem v oblasti nehnuteľností od roku 2011. Som nadšeným pomocníkom pre ľudí, ktorí chcú predať, kúpiť alebo prenajať nehnuteľnosť. Dávam svojim klientom otázky a nie sú zo zvedavosti. Ale postupne spolu dotvárame predstavu o ich cieli. Môže to byť lokalita, vybavenie, susedia, záujmy, šport,....

Hľadám najvhodnejšie riešenia pre kupujúceho a predávajúceho. Ostávam nestranný a pritom korektný a profesionálny. Môj klient sa stáva mojim partnerom. Pri kontakte s ním preferujem priamu komunikáciu a otvorenosť.

Svoje znalosti a zručnosti stále rozvíjam, aby som Vám – našim klientom mohol poskytnúť profesionálne služby na najvyššej úrovni, napr.:
* Certifikovaný realitný poradca
* Poskytovanie úverov

* Fotografovanie nehnuteľností

* Oceňovanie nehnuteľnosti...

Mám za sebou úspešné predaje, kúpy a prenájmy nehnuteľností. Tieto natáčam na videá, robím z nich videoobhliadky, robím 3D virtuálne prehliadky a tak zákazník môže získať o nich jasnejšiu predstavu.
Budem rád, ak Vám svojimi službami pomôžem získať Vašu spokojnosť s nehnuteľnosťami.

Tomáš Janek
12
rokov skúseností v odbore
250 +
klientov
7 +
top predajných nástrojov

Prečo práve so mnou?

INDIVIDUÁLNY A ĽUDSKÝ PRÍSTUP

Za predajom nehnuteľnosti je vždy ľudský príbeh. Skôr než sa rozhodnete predávať alebo prenajímať svoju nehnuteľnosť, ponúkam nezáväznú konzultáciu zadarmo.

IDEM S DOBOU

Vo svojej práci používam najmodernejšie technológie pre maximálny efekt a špičkové služby: 3D sken nehnuteľnosti, Video prehliadky, Home staging, profesionálne fotografie, vlastná web stránka nehnuteľností, sociálne siete a ďalšie.

ODBORNOSŤ

Aby som bol zárukou spoľahlivosti a kvality, vo svojej práci používam všetky potrebné nástroje pre zvyšovanie odbornosti a ochrany klienta. Pracujem na sebe a neustále sa zúčastňujem rôznych seminárov, školení a kurzov.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Stiahnite si zadarmo

7 chýb pri predaji nehnuteľnosti

spracovaním osobných údajov