9 vecí, ktoré pri predaji vašej nehnuteľnosti sú malým zázrakom.

Prečo takto pracujem?

Aby som vám zabezpečil rýchlejší a plynulý predaj za viac.

 

1. HOME STAGING a profi fotografie

Prvý dojem je veľmi dôležitý, ako na prvom rande či na pracovnom pohovore. Snažíte sa zo seba vydať to najlepšie, vyzdvihnúť svoje prednosti. A nehnuteľnosť je na tom podobne. HOME STAGING a profesionálne fotografie sú nástroje, vďaka ktorým záujemca uvidí vašu nehnuteľnosť v najlepšom obraze a zamiluje si ju.

  

 

2. 3D virtuálne prehliadky

3D sken nehnuteľnosti patrí medzi najmodernejšie technológie pre predaj nehnuteľností. Vďaka 3D virtuálnej prehliadke záujemca získa detailný prehľad o nehnuteľnosti. Šetrí čas. Na obhliadku príde už iba vážny záujemca.

 

 

3. Pôdorysy

Pôdorys umožňuje potencionálnemu záujemcovi priblížiť predstavu o priestore nehnuteľnosti. Ako sú rozdelené jednotlivé miestnosti, ako by sa dala nehnuteľnosť zariadiť, ako sa v nej bude žiť. Patrí k vytvoreniu uceleného obrazu o nehnuteľnosti a o možností jej využitia.

 

4. Video prehliadky

Video prehliadka pritiahne väčšiu pozornosť záujemcu ako fotky. Zlepší predstavu o nehnuteľnosti, jej rozloženiu i stave. Poskytne lepší náhľad na okolie. Ľudia milujú videá. Ak treba upútať pozornosť, toto je ten správny nástroj pre predaj nehnuteľnosti.

 

5. Stránka nehnuteľnosti

Dnes nestačí inzerovať iba na realitných portáloch. Dnes je potrebné vytvoriť kvalitnú prezentáciu iba tej vašej nehnuteľnosti, kde budú všetky ucelené informácie na jednom mieste. A tým je vlastná web stránka iba vašej nehnuteľnosti. Pozrite si, ako môže takáto stránka vyzerať:

 https://tomas-janek.sk/3izbovy-byt-sasovska-ba-v

6. Marketing, reklama a sociálne siete

Predaj nehnuteľnosti je alchýmia, ktorá potrebuje správny marketingový mix. Čo treba urobiť pre efektívnejší predaj/ prenájom? Kvalitne pripraviť reklamu. Správne ju zacieliť na vybranú cieľovú skupinu. A spustiť platenú propagáciu vašej nehnuteľnosti. Média a sociálne siete hýbu svetom a hýbu aj predajom a prenájmom nehnuteľností.

  

7. Som členom Realitnej únie Slovenskej republiky. PREČO?

Ako člen Realitnej únie Slovenskej republiky mám prístup k:

- Cenovým analýzam a prognózam (realitný barometer – monitoring vývoja cien bytov, mapovanie inzertných aj transakčných cien realít, CMA (Comparative Market Analysis) – analýza porovnania cien podobných nehnuteľností),

- najprepracovanejšiemu systému realitného vzdelávania v SR,

- registru rizikových osôb (black list neprofesionálnych sprostredkovateľov, neverejný zoznam rizikových nájomcov, kupujúcich atď.,),

- k databáze realitných dokumentov (pravidelne aktualizovaných podľa platnej legislatívy) a ďalšie.

Vo svojej práci používam všetky potrebné nástroje pre zvyšovanie odbornosti a ochrany klienta, s cieľom poskytovania profesionálnych a kvalitných služieb. Chcete vedieť čo vás čaká pri predaji, prenájme alebo pri kúpe nehnuteľností? Na vaše otázky nájdete odpoveď v realitnom GPS:

https://www.realitnaunia.sk/realitne-gps

  

8. Služby pre Vás

Pracujem v realitnej kancelárii KARIN & PARTNERS, s.r.o.. 

https://karinpartners.sk/

Prečo som si vybral túto realitnú kanceláriu? Je vedená srdcom. Vzťahom založeným na dôvere a zodpovednosti. S dlhoročnými skúsenosťami v oblasti realít, neustálym zvyšovaním odbornosti. Podporou po pracovnej stránke, záujmom o človeka po ľudskej stránke. Predstavuje moje hodnoty v práci realitného makléra.

 Spolupracujem s tímom skúsených odborníkov: právnikov, finančných poradcov, fotografov, bankárov, znalcov, geodetov, notárov, účtovníkov, grafikov, dizajnérov, s firmami na rekonštrukčné práce, sťahovacie služby, ... aby som Vám našim klientom zabezpečila komplexný balík profesionálnych služieb pod jednou strechou.

 

9. Niečo naviac

Keď som začínal prácu realitného makléra, hneď v začiatkoch som pochopil, že je to práca bez časového obmedzenia. Nepoznáte voľno cez víkendy, štátne sviatky, dovolenky. Sú chvíle, ktoré si jednoducho vyžadujú rýchle jednanie a riešenia. A tak sme sa s partnerkou Anettkou Vlčákovou dohodli ako dvaja samostatní makléri,  že našu prácu spojíme. V roku 2014 sme sa stali partnermi v realitách, od decembra 2014 rodinou. Predaju vašej nehnuteľnosti sa nevenuje iba jeden realitný maklér, ale hneď dvaja realitní makléri s dlhoročnými skúsenosťami.

 

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Stiahnite si zadarmo

7 chýb pri predaji nehnuteľnosti

spracovaním osobných údajov