Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÉ - Rodinný dom v obci Horné Saliby

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ - EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj krásny 3 izbový rodinný dom (možné prerobiť na 4 izbový rodinný dom) so zastavanou plochou cca 140 m2 (podlahovou plochou cca 110 m2) v obci Horné Saliby, katastrálne územie Horné Saliby, okres Galanta na pozemku s celkovou výmerou 1007 m2.

3D virtuálna prehliadka:

https://my.matterport.com/show/?m=vX9b3xs2Qgy

Rodinný dom pozostáva z 3 izieb, kuchyne, predsiene (možnosť prerobiť na ďalšiu izbu), kúpeľne (so sprchovacím kútom, bidetom a wc), špajze. Samostatné vstupy zo záhrady majú komora 1 (s výstupom na povalu, náraďovňa), komora 2 (náraďovňa, brúsiareň)  a suché wc.

Dom má všetky inžinierske siete: elektrinu, plyn, mestský vodovod, je napojený na kanalizáciu (pred cca 3 rokmi), má aj žumpu (momentálne bez využitia), studňu (v studni o priemere cca 20 cm je umiestnené hĺbkové vretenové  čerpadlo na 220V s vyústením na hadicový zavlažovací rozvod, úžitková voda). Plynové kúrenie je na ohrev teplej vykurovacej vody, dom má radiátory, kúrenie je možné aj alternatívne cez uhlie a drevo (palivo) v kachliach v kuchyni,  postačuje na pol. domu, plyn. sporák na ohrev jedla.

Dom tvaru „L“ je po čiastočnej rekonštrukcii: má sedlovú  plechovú strechu (generálka a výmena krytiny  pred 6 rokmi), všetky okná vymenené za plastové s vnútornými žalúziami, v predsieni sklobetón. Rozvod pitnej vody a odpadovej je nový po rekonštrukcii celej kúpeľne. Obvodové múry boli injektované chemicky proti zemnej vlhkosti s roztečou dier cca 40 cm a zapracované sanačnou omietkou. Vnútorné vápenné omietky a maľovka cca 9 rokov. Celý dom je z vonkajšej strany obvodových múrov odizolovaný nopovou fóliou a asfalt. hydroizolačným náterom so štrkovým zásypom výkopov cca 9 rokov. Vonkajšie obvodové múry (fasáda) natierané vodoodpudivou farbou  pred cca 8 rokmi. Inštalované vnútorné zariadenie ako „OSMÓZA“ dosah 30 m. Na prednej fasáde domu, južná strana je inštalovaný solárny článok s vyústením na solárne napájaný ventilátor, nútený obeh vnútorného  vzduchu. Dá sa samostatne regulovať a vypnúť v centrále v  obývačke na stene (cca 8 rokov). Dom je z časti z nepálenej tehly a z časti z pálenej tehly.

Dom je možné využívať na celoročné bývanie alebo na rekreáciu.

Bonus: dom sa predáva so zariadením a náradím podľa DOHODY.

Exteriér domu tvorí záhrada rozdelená na úžitkovú na sadenie a pre pestovanie zeleniny cca 3 áre a s ovocnými stromami a krovinami v produkčnom  veku, na pestovanie byliniek, trávnatý porast, terasa. Na pozemku sa nachádzajú aj 3 hospodárske budovy (rôzne možnosti využitia ako sklad na drevo, na záhradnú techniku, skladovanie potravín, na odpad, stodola,...) a sušiak na kukuricu.

Okolie: poloha domu je v tichej lokalite v slepej ulici, v blízkosti sa nachádza termálne kúpalisko s vodným toboganom Horné Saliby, obec má obrovský potenciál pre rozvoj cestovného ruchu a turistiky, dobrá občianska vybavenosť, lekári, zubár, lekáreň, pošta, potraviny, reštaurácia, základná škola s materskou školou, rýchla dostupnosť do mesta Galanta cca 9 km.

v cene sú zahrnuté služby RK:

- komplexný právny servis

- vypracovanie všetkých typov zmlúv

- komplexný finančný servis

– vybavenie hypotekárnych úverov a poistení nehnuteľností

- správny poplatok pri prevode vlastníckeho práva vo výške 66,-Eur na Okresnom úrade, katastrálnom odbore za kúpne zmluvy

Kontakt:

Mgr. Anetta Vlčáková, 0905 83 33 44, anetta.vlcakova@gmail.com, vlcakova@karinpartners.sk 

Tomáš Janek, 0903 73 85 99, tomas.janek9@gmail.com, janek@karinpartners.sk  

3D scan

Kontakt

  Tomáš Janek 

Senior maklér, certifikovaný realitný poradca

 
Člen realitnej únie Slovenskej republiky

Mobil: +421 903 73 85 99  

E-mail: tomas.janek9@gmail.com

Tomáš Janek

Senior maklér, certifikovaný realitný poradca
Člen realitnej únie Slovenskej republiky

Pracujem v oblasti nehnuteľností od roku 2011. Som nadšeným pomocníkom pre ľudí, ktorí chcú predať, kúpiť alebo prenajať nehnuteľnosť. Dávam svojim klientom otázky a nie sú zo zvedavosti. Ale postupne spolu dotvárame predstavu o ich cieli. Môže to byť lokalita, vybavenie, susedia, záujmy, šport ....

Hľadám najvhodnejšie riešenia pre kupujúceho a predávajúceho. Ostávam nestranný a pritom korektný a profesionálny. Môj klient sa stáva mojim partnerom. Pri kontakte s ním preferujem priamu komunikáciu a otvorenosť.

Svoje znalosti a zručnosti stále rozvíjam, aby som Vám – našim klientom mohol poskytnúť profesionálne služby na najvyššej úrovni, napr.:
* Certifikovaný realitný poradca
* Poskytovanie úverov

* Fotografovanie nehnuteľností

* Oceňovanie nehnuteľnosti...

Mám za sebou úspešné predaje, kúpy a prenájmy nehnuteľností. Tieto natáčam na videá, robím z nich videoobhliadky, robím 3D virtuálne prehliadky a tak zákazník môže získať o nich jasnejšiu predstavu.
Budem rád, ak Vám svojimi službami pomôžem získať Vašu spokojnosť s nehnuteľnosťami.


Tomáš Janek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF