Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÉ - 2 izbový byt Úzka Dunajská Lužná

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ - EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj krásny 2 izbový byt (prerobený z 1 izbového bytu) na 1p./ 3p. o výmere 40,86 m2 + balkón 3,75 m2 na ul. Úzka v staršej novostavbe (r.2013) v atraktívnej lokalite Nové Košariská v obci Dunajská Lužná, iba cca 15 km od Bratislavy. K bytu patrí parkovacie státie pred domom o výmere 11 m2.

3D virtuálna prehliadka:

KLIKNI TU

Byt má obývačku spojenú s kuchynskou a jedálenskou časťou, 1 samostatnú nepriechodnú izbu, priestrannú predsieň, kúpeľňu (vaňa) s wc, balkón. Byt je klimatizovaný, má vonkajšie rolety, kuchynská linka má zabudované spotrebiče: el. rúra, el. varná doska, digestor.

Bonus: byt sa predáva so zariadením podľa dohody.

Bytový dom má 3 poschodia a prízemie (byty) a je obklopený zeleňou. Výhľad z balkóna je na zeleň a rodinné domy. Pod týmto bytom je byt na prízemí.

Obec Dunajská Lužná je vyhľadávanou lokalitou v blízkosti Bratislavy s výbornou občianskou vybavenosťou. V obci je MŠ, ZŠ, ZUŠ, zdravotné stredisko, pošta, potraviny, drogéria, lekáreň, čistiareň, kaviarne, reštaurácie, fitness, futbalové ihrisko, hrádza na korčuľovanie a bicyklovanie, tenisová škola (6 tenis. kurtov), 5km je Hamuliakovo (zimný štadión), v blízkosti jazero Košariská, 7,5km X-bionic Sphere- multifunkčný komplex v Šamoríne, wellness, fitness, tuli cinema, reštaurácia, kaviareň, jazdecký klub. Obec Dunajská Lužná má výborné vlakové a autobusové spojenie s hlavným mestom Bratislava a okolím, ako aj cestnú infraštruktúru na diaľnicu D4 a rýchlostnú cestu R7.

 v cene bytu a parkovacieho státia sú zahrnuté aj služby RK:

- komplexný právny servis - vypracovanie všetkých typov zmlúv

- komplexný finančný servis – vybavenie hypotekárnych úverov a poistení nehnuteľností

- poplatky spojené s notárskym overovaním podpisov na kúpnych zmluvách

- správny poplatok pri prevode vlastníckeho práva vo výške 66,-Eur na Okresnom úrade, katastrálnom odbore za kúpne zmluvy

Kontakt:

Tomáš Janek, 0903 73 85 99, tomas.janek9@gmail.com, janek@karinpartners.sk

Mgr. Anetta Vlčáková, 0905 83 33 44, anetta.vlcakova@gmail.com, vlcakova@karinpartners.sk

3D scan

Kontakt

  Tomáš Janek 

Senior maklér, certifikovaný realitný poradca

 
Člen realitnej únie Slovenskej republiky

Mobil: +421 903 73 85 99  

E-mail: tomas.janek9@gmail.com

 

Tomáš Janek

Senior maklér, certifikovaný realitný poradca
Člen realitnej únie Slovenskej republiky

Pracujem v oblasti nehnuteľností od roku 2011. Som nadšeným pomocníkom pre ľudí, ktorí chcú predať, kúpiť alebo prenajať nehnuteľnosť. Dávam svojim klientom otázky a nie sú zo zvedavosti. Ale postupne spolu dotvárame predstavu o ich cieli. Môže to byť lokalita, vybavenie, susedia, záujmy, šport ....

Hľadám najvhodnejšie riešenia pre kupujúceho a predávajúceho. Ostávam nestranný a pritom korektný a profesionálny. Môj klient sa stáva mojim partnerom. Pri kontakte s ním preferujem priamu komunikáciu a otvorenosť.

Svoje znalosti a zručnosti stále rozvíjam, aby som Vám – našim klientom mohol poskytnúť profesionálne služby na najvyššej úrovni, napr.:
* Certifikovaný realitný poradca
* Poskytovanie úverov

* Fotografovanie nehnuteľností

* Oceňovanie nehnuteľnosti...

Mám za sebou úspešné predaje, kúpy a prenájmy nehnuteľností. Tieto natáčam na videá, robím z nich videoobhliadky, robím 3D virtuálne prehliadky a tak zákazník môže získať o nich jasnejšiu predstavu.
Budem rád, ak Vám svojimi službami pomôžem získať Vašu spokojnosť s nehnuteľnosťami.


Tomáš Janek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF