Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Apartmánový rodinný dom v obci Podhájska

* 4 trojizbové apartmány

* celoročná rekreácia

Popis nehnuteľnosti

VÝBORNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ na predaj apartmánový dvojgeneračný rod. dom so 4 bytmi v obci Podhájska

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj krásny apartmánový rodinný dom so zastavanou plochou 164 m2, so 4 samostatnými 3 izbovými bytmi, s priľahlým pozemkom o výmere 436 m2 v kúpeľnej obci Podhájska, so záhradou so súkromím, s posedením s grilom a detským ihriskom. Pozemok spolu tvorí výmeru 600 m2.

Tento novo postavený apartmánový rodinný dom je skolaudovaný v auguste 2016. 

Dom má prízemie a prvé poschodie. Je vhodný na bývanie aj na prenajímanie.

PRÍZEMIE tvoria: 2 samostatné 3 izbové byty, schodisko a technická miestnosť s wc a sprchovým kútom.

POSCHODIE tvoria: 2 samostatné 3 izbové byty a skladový priestor s možnosťou využitia aj ako práčovňa.

Výborná investičná príležitosť. Môžete byty využívať na prenájom alebo napríklad jeden z nich na vlastné bývanie. Podhájska je vyhľadávané kúpeľné mesto (ide o celoročnú rekreáciu). Je vhodný aj na dvojgeneračné bývanie rodičov s deťmi a pritom každý z nich má svoje súkromie.

Každý zo štyroch 3 izbových bytov: pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky spojenej s kuchynskou a jedálenskou časťou, 2 samostatnými nepriechodnými spálňami a vlastným sociálnym zariadením so sprchovým kútom a wc. Môžete ich naraz prenajímať až 4 rôznym rodinám.

Apartmánový rodinný dom má kapacitu ubytovania až 24 osôb (tz. 6 osôb v každom apartmáne).

Alebo v jednom z bytov môžete bývať a ostatné prenajímať. Ide o celoročne zabehnutý apartmánový dom s vybudovanou klientelou, zabezpečeným upratovaním, vlastnými web stránkami a vyhľadávanými portálmi na ubytovanie, aj v spolupráci s cestovnými kanceláriami.

Dom sa predáva kompletne zariadený, internet, TV programy (anténa), je z tehly.

Dom má všetky IS: elektrina 220/380 V, žumpa (predpríprava na kanalizáciu) plyn (plynové kúrenie 2 plyn. kotlami + termostaty), je napojený na mestskú vodu. Dom má nízke mesačné náklady.

Dom sa nachádza na 6 árovom oplotenom pozemku. Exteriér nehnuteľnosti tvorí parkovisko pre 5-6 áut, záhrada s trávnikom a drevinami, altánkom, posedením s grilom a detským ihriskom.

OKOLIE:

V blízkosti sa nachádza Termálne kúpalisko Podhájska s geotermálnou vodou, často prirovnávanou k vode Mŕtveho mora s priaznivými účinkami na ľudský organizmus. Je ideálnym miestom na pokojný relax, dovolenku a rekreáciu počas celého roka. Má rozlohu 12 hektárov, na ktorých sa nachádza 9 bazénov s geotermálnou i úžitkovou vodou, tobogany, prírodné soláriá na slnenie, športoviská, predajné stánky, bufety, reštaurácie, kaviarne a cukrárne, v súčasnosti má aj veľké parkovisko, kde za parkovanie osobného auta neplatíte.

Obec Podhájskavýbornú občiansku vybavenosť, zdravotnú starostlivosť nájdete v neštátnom zdravotnom stredisku s ambulanciami a rýchlou zdravotnou pomocou. V blízkosti kúpaliska je vlaková stanica, obec má 3 potraviny, amfiteáter, kino, reštaurácie, poštu, základnú aj materskú školu, benzínovú pumpu, kostol, ihriská.

Cena: 399.000 € možnosť aj na hypoúver,

v cene sú zahrnuté služby RK:

- komplexný právny servis - vypracovanie všetkých typov zmlúv

- komplexný finančný servis – vybavenie hypotekárnych úverov a poistení nehnuteľností

- poplatky spojené s notárskym overovaním podpisov na kúpnych zmluvách

- správny poplatok pri prevode vlastníckeho práva vo výške 66,-Eur na Okresnom úrade, katastrálnom odbore za kúpne zmluvy

Kontakt:

Tomáš Janek, 0903 73 85 99, tomas.janek9@gmail.com, janek@karinpartners.sk

Mgr. Anetta Vlčáková, RSc., 0905 83 33 44, anetta.vlcakova@gmail.com, vlcakova@karinpartners.sk

Videoprehliadka

3D scan

Tomáš Janek

Senior maklér, certifikovaný realitný poradca
Člen realitnej únie Slovenskej republiky

Pracujem v oblasti nehnuteľností od roku 2011. Som nadšeným pomocníkom pre ľudí, ktorí chcú predať, kúpiť alebo prenajať nehnuteľnosť. Dávam svojim klientom otázky a nie sú zo zvedavosti. Ale postupne spolu dotvárame predstavu o ich cieli. Môže to byť lokalita, vybavenie, susedia, záujmy, šport ....

Hľadám najvhodnejšie riešenia pre kupujúceho a predávajúceho. Ostávam nestranný a pritom korektný a profesionálny. Môj klient sa stáva mojim partnerom. Pri kontakte s ním preferujem priamu komunikáciu a otvorenosť.

Svoje znalosti a zručnosti stále rozvíjam, aby som Vám – našim klientom mohol poskytnúť profesionálne služby na najvyššej úrovni, napr.:
* Certifikovaný realitný poradca
* Poskytovanie úverov

* Fotografovanie nehnuteľností

* Oceňovanie nehnuteľnosti...

Mám za sebou úspešné predaje, kúpy a prenájmy nehnuteľností. Tieto natáčam na videá, robím z nich videoobhliadky, robím 3D virtuálne prehliadky a tak zákazník môže získať o nich jasnejšiu predstavu.
Budem rád, ak Vám svojimi službami pomôžem získať Vašu spokojnosť s nehnuteľnosťami.


Tomáš Janek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF