Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÉ - 4 izbový rodinný dom Hamuliakovo - Dunajská Riviéra

Popis nehnuteľnosti

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj krásny 4 izbový rodinný dom so zastavanou plochou 125 m2 s priľahlým pozemkom o výmere 475 m2  na ul. Ostricová v obci Hamuliakovo, v lokalite vilová štvrť Dunajská Riviéra s krásnou terasou a záhradou so súkromím. Pozemok spolu tvorí výmeru 600 m2.

Rodinný dom je novostavba z roku 2018, nachádza sa cca 4 km od Šamorína a 28 km od Bratislavy.

Dom pozostáva: z priestrannej obývačky s krbom, spojenej s jedálenskou a kuchynskou časťou, z troch samostatných nepriechodných izieb, predsiene, chodby,  2 kúpeľne s 2 wc (jedna s vaňou a druhá so sprchovacím kútom), technickej miestnosti a terasy. V strednej časti domu je vybudovaný odkladací priestor cca 12 m2 (povala), prístup je k nemu z chodby cez vysúvací rebrík.

Dom sa predáva so zariadením podľa dohody, stačí sa iba nasťahovať.

3D virtuálna obhliadka: 

https://my.matterport.com/show/?m=qL8aC3HiVUF

Video:

https://youtu.be/UkZ_j9f24PA

Dom má inžinierske siete: elektrinu, je napojený na kanalizáciu, mestskú vodu, vykurovanie podlahové s termostatom v každej miestnosti, krbom. Dom má v každej izbe prípojku na káblovú televíziu Progres, vonkajšie žalúzie antracit na všetkých oknách sú ovládané na diaľkové ovládanie, dom má predprípravu na alarm.

Exteriér domu tvorí upravená záhrada so záhradným domčekom na náradie, s trávnikom, drevinami,  ktoré zabezpečujú príjemné súkromie v spojení s prírodou. Trávnik a záhony sú zavlažované automatickým systémom s dažďovým senzorom. Okolo domu sú kvetinové záhony a brečtanom obrastený plot (zelený živý plot).

Parkovanie s posuvnou elektrickou bránou je pre 3 autá vo dvore.

Okolie: výborná občianska vybavenosť, poloha domu je v tichej lokalite v slepej ulici z obidvoch strán domu (vstup na 2 ulice: vstup s autom na pozemok z ulice Ostricová, z ulice Rezavková je bránka, ktorá je veľmi praktické riešenie, ak potrebujete ísť pešo na autobusovú zastávku, do centra, na zimný štadión alebo po hrádzi do bufetu pri Dunaji. Ide o jediný takýto dom v okolí.  Má rýchle napojenie na diaľnicu R7, po ktorej ste autom za 15 minút v Bratislave. V obci Hamuliakovo sa nachádza v blízkosti zimný štadión Hamikovo, ktorý ponúka verejné korčuľovanie, krasokorčuľovanie, hokejové zápasy, tréningy a turnaje. Obec má základnú aj materskú školu, detské ihrisko, kadernícky salón, v centre  je niekoľko reštaurácii, bufety pri hrádzi. Blízkosť Dunajskej hrádze a Lužných lesov umožňuje príjemné prechádzky, cykloturistiku či chodenie na hríby. Neďaleká rieka Dunaj ponúka aj športové vyžitie ako napríklad windsurfing, wakeboard či plavenie sa na motorových člnoch a skútroch.

Výbornú občiansku vybavenosť poskytuje v blízkosti mesto Šamorín, kde nájdete aj X-Bionix Sphere, športový a voľnočasový rezort s ideálnymi podmienkami pre profesionálny aj amatérsky šport, ale aj príjemný relax, aquapark, wellness, kvalitnú gastronómiu a zmysluplné trávenie voľného času.

Cena: 418.800 €, dohoda možná, možnosť aj na hypoúver,

v cene sú zahrnuté služby RK:

- komplexný právny servis - vypracovanie všetkých typov zmlúv

- komplexný finančný servis – vybavenie hypotekárnych úverov a poistení nehnuteľností

- poplatky spojené s notárskym overovaním podpisov na kúpnych zmluvách

- správny poplatok pri prevode vlastníckeho práva vo výške 66,-Eur na Okresnom úrade, katastrálnom odbore za kúpne zmluvy

 

Kontakt:

Tomáš Janek, 0903 73 85 99, tomas.janek9@gmail.com, janek@karinpartners.sk

Mgr. Anetta Vlčáková, 0905 83 33 44, anetta.vlcakova@gmail.com, vlcakova@karinpartners.sk 

Videoprehliadka

3D scan

Kontakt

  Tomáš Janek 

Senior maklér, certifikovaný realitný poradca

 
Člen realitnej únie Slovenskej republiky

Mobil: +421 903 73 85 99  

E-mail: tomas.janek9@gmail.com

Tomáš Janek

Senior maklér, certifikovaný realitný poradca
Člen realitnej únie Slovenskej republiky

Pracujem v oblasti nehnuteľností od roku 2011. Som nadšeným pomocníkom pre ľudí, ktorí chcú predať, kúpiť alebo prenajať nehnuteľnosť. Dávam svojim klientom otázky a nie sú zo zvedavosti. Ale postupne spolu dotvárame predstavu o ich cieli. Môže to byť lokalita, vybavenie, susedia, záujmy, šport ....

Hľadám najvhodnejšie riešenia pre kupujúceho a predávajúceho. Ostávam nestranný a pritom korektný a profesionálny. Môj klient sa stáva mojim partnerom. Pri kontakte s ním preferujem priamu komunikáciu a otvorenosť.

Svoje znalosti a zručnosti stále rozvíjam, aby som Vám – našim klientom mohol poskytnúť profesionálne služby na najvyššej úrovni, napr.:
* Certifikovaný realitný poradca
* Poskytovanie úverov

* Fotografovanie nehnuteľností

* Oceňovanie nehnuteľnosti...

Mám za sebou úspešné predaje, kúpy a prenájmy nehnuteľností. Tieto natáčam na videá, robím z nich videoobhliadky, robím 3D virtuálne prehliadky a tak zákazník môže získať o nich jasnejšiu predstavu.
Budem rád, ak Vám svojimi službami pomôžem získať Vašu spokojnosť s nehnuteľnosťami.


Tomáš Janek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF