Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÉ - 3 izbový byt ul Holíčska Bratislava - Petržalka

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ - EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj priestranný pekný 3 izbový byt na 6.posch. /12.p. o výmere 65,74 m2 (vrátane pivnice) + cca 3 m2 loggia na ul. Holíčska v Bratislave V, mestská časť Petržalka.

3D virtuálna prehliadka:

https://my.matterport.com/show/?m=MwbBANAcwPy

Byt pozostáva z haly, chodby, 3 samostatných nepriechodných izieb, samostatnej kuchyne, kúpeľne, wc, pivnice a loggie. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii: plastové okná, zasklenená loggia, inak slušný pôvodný stav v krásnom retro štýle. Na poschodí sú 4 byty. Z pôdorysu takéhoto bytu je možné si byt prerobiť aj na 4 izbový (z haly obývačka).

Dom je zateplený, má 2x nákladný výťah s kamerovým systémom, bránu na čip, kamerový systém, výborná poloha.

Bonus: byt sa predáva so zariadením podľa dohody.

Byt je KÚPOU VOĽNÝ.

Okolie: výborná občianska vybavenosť, jazero Draždiak, v blízkosti školy, škôlky, obchody, reštaurácie, potraviny, pošta, parkovanie pred domom, zastávky MHD, veľa zelene, blízkosť hrádze na korčuľovanie a bicyklovanie, cyklochodníky, zdravotné stredisko Strečnianska, lekáreň, nemocnica Antolská, nemocnica Medissimo, Obchodné centrum Galéria, rýchla dostupnosť do mesta a rýchle napojenie von z mesta cez obchvat.

Kontakt:

Tomáš Janek, 0903 73 85 99, tomas.janek9@gmail.com, janek@karinpartners.sk

Mgr. Anetta Vlčáková, 0905 83 33 44, anetta.vlcakova@gmail.com, vlcakova@karinpartners.sk

3D scan

Kontakt

  Tomáš Janek 

Senior maklér, certifikovaný realitný poradca

 
Člen realitnej únie Slovenskej republiky

Mobil: +421 903 73 85 99  

E-mail: tomas.janek9@gmail.com

Tomáš Janek

Senior maklér, certifikovaný realitný poradca
Člen realitnej únie Slovenskej republiky

Pracujem v oblasti nehnuteľností od roku 2011. Som nadšeným pomocníkom pre ľudí, ktorí chcú predať, kúpiť alebo prenajať nehnuteľnosť. Dávam svojim klientom otázky a nie sú zo zvedavosti. Ale postupne spolu dotvárame predstavu o ich cieli. Môže to byť lokalita, vybavenie, susedia, záujmy, šport ....

Hľadám najvhodnejšie riešenia pre kupujúceho a predávajúceho. Ostávam nestranný a pritom korektný a profesionálny. Môj klient sa stáva mojim partnerom. Pri kontakte s ním preferujem priamu komunikáciu a otvorenosť.

Svoje znalosti a zručnosti stále rozvíjam, aby som Vám – našim klientom mohol poskytnúť profesionálne služby na najvyššej úrovni, napr.:
* Certifikovaný realitný poradca
* Poskytovanie úverov

* Fotografovanie nehnuteľností

* Oceňovanie nehnuteľnosti...

Mám za sebou úspešné predaje, kúpy a prenájmy nehnuteľností. Tieto natáčam na videá, robím z nich videoobhliadky, robím 3D virtuálne prehliadky a tak zákazník môže získať o nich jasnejšiu predstavu.
Budem rád, ak Vám svojimi službami pomôžem získať Vašu spokojnosť s nehnuteľnosťami.


Tomáš Janek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF