Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÉ - 3,5 izbový byt Bratislava II Ružinov lokalita ŠTRKOVEC

Popis nehnuteľnosti

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj priestorovo krásny 3,5 izbový byt na zvýšenom prízemí / 3p. o výmere 85,66 m2  na ul. Medzilaborecká v Bratislave II, mestská časť Ružinov, lokalita Štrkovec.

3D virtuálna prehliadka:

https://my.matterport.com/show/?m=1GyrtC7qbwS

Byt má výborné dispozičné riešenie, pozostáva zo 4 samostatných nepriechodných izieb, kuchyne, chodby, kúpeľne (vaňa), wc a pivnice.

Byt má plastové okná, drevené parkety, murované jadro, bezpečnostné dvere.

Byt je KÚPOU VOĽNÝ.

Bytový dom je z tehly, má bránu na čip. Parkovanie pred domom.

Okolie: vyhľadávaná lokalita, výborná občianska vybavenosť, výborná poloha, veľa zelene, na Medzilaboreckej ulici je ZŠ, MŠ a detské ihrisko, v blízkosti je benzínová pumpa, Štrkovecké a Ružinovské jazero, Nákupné centrum OC Helios, Park Andreja Hlinku, Ružinovská nemocnica s poliklinikou, zimný štadión Vladimíra Dzurillu, Nákupné centrum OC Retro, lekárne, MHD zastávky, obchody, banky, reštaurácie, kaviarne.

 

Kontakt:

Tomáš Janek, 0903 73 85 99, tomas.janek9@gmail.com, janek@karinpartners.sk

Mgr. Anetta Vlčáková, RSc., 0905 83 33 44, anetta.vlcakova@gmail.com, vlcakova@karinpartners.sk

 

3D scan

Tomáš Janek

Senior maklér, certifikovaný realitný poradca
Člen realitnej únie Slovenskej republiky

Pracujem v oblasti nehnuteľností od roku 2011. Som nadšeným pomocníkom pre ľudí, ktorí chcú predať, kúpiť alebo prenajať nehnuteľnosť. Dávam svojim klientom otázky a nie sú zo zvedavosti. Ale postupne spolu dotvárame predstavu o ich cieli. Môže to byť lokalita, vybavenie, susedia, záujmy, šport ....

Hľadám najvhodnejšie riešenia pre kupujúceho a predávajúceho. Ostávam nestranný a pritom korektný a profesionálny. Môj klient sa stáva mojim partnerom. Pri kontakte s ním preferujem priamu komunikáciu a otvorenosť.

Svoje znalosti a zručnosti stále rozvíjam, aby som Vám – našim klientom mohol poskytnúť profesionálne služby na najvyššej úrovni, napr.:
* Certifikovaný realitný poradca
* Poskytovanie úverov

* Fotografovanie nehnuteľností

* Oceňovanie nehnuteľnosti...

Mám za sebou úspešné predaje, kúpy a prenájmy nehnuteľností. Tieto natáčam na videá, robím z nich videoobhliadky, robím 3D virtuálne prehliadky a tak zákazník môže získať o nich jasnejšiu predstavu.
Budem rád, ak Vám svojimi službami pomôžem získať Vašu spokojnosť s nehnuteľnosťami.


Tomáš Janek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF