Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÉ - 2 izbový byt Mierová Bratislava Ružinov

 

 

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ - EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj krásny 2 izbový byt v bytovom dome SOLITAIRE na 3p./ 4p. o výmere byt 44,38 m2 + pivnica 1,5 m2 + 5,92 m2 balkón na ul. Mierová v staršej novostavbe (r.2006) v Bratislave, mestská časť Ružinov, s výhľadom na záhrady a rodinné domy. Výborný štartovací byt alebo na investíciu či prenajímanie.

3D virtuálna prehliadka:

https://my.matterport.com/show/?m=mD7HJmDWhsR

Byt má obývačku spojenú s kuchynskou časťou, 1 samostatnú nepriechodnú izbu, priestrannú predsieň, kúpeľňu (vaňa), samostatné wc, priestranný šatník, pivnicu a balkón. Kuchynská linka zabudované spotrebiče: el. rúra, el. varná doska, digestor, umývačka riadu, samostatne stojacu chladničku s mrazničkou. V celom byte je laminátová podlaha, okrem kúpeľne a wc, kde je keramická dlažba. Byt má plastové okná a dvere (na balkón) s vonkajšími žalúziami, priestranný šatník, klimatizáciu.

Bonus: byt sa predáva so zariadením podľa dohody.

Nízke mesačné zálohové platby na 1 osobu: 69,36 eur/správca + energie (18 eur elektrina + 24 eur plyn)

Bytový dom má 4 poschodia, má výťah, bránu na čip. Výhodou domu je, že parkovisko pred domom je súkromné vo vlastníctve vlastníkov bytov a nebytových priestorov ako spoluvlastnícky podiel na pozemku. Parkovanie nie je vyhradené. V suteréne domu sú garážové státia.

Okolie: dobrá občianska vybavenosť, v blízkosti potraviny, reštaurácie, zastávky MHD, rýchla dostupnosť do mesta a cez obchvat von z mesta, parkovanie pred domom, v okolí sa nachádza Lesopark Vrakuňa s detským ihriskom, cyklochodník popri Malom Dunaji.

v cene sú zahrnuté aj služby RK:

- komplexný právny servis - vypracovanie všetkých typov zmlúv

- komplexný finančný servis – vybavenie hypotekárnych úverov a poistení nehnuteľností

- poplatky spojené s notárskym overovaním podpisov na kúpnych zmluvách

- správny poplatok pri prevode vlastníckeho práva vo výške 66,-Eur na Okresnom úrade, katastrálnom odbore za kúpne zmluvy

Kontakt:

Tomáš Janek, 0903 73 85 99, tomas.janek9@gmail.com, janek@karinpartners.sk

Mgr. Anetta Vlčáková, 0905 83 33 44, anetta.vlcakova@gmail.com, vlcakova@karinpartners.sk

 

3D scan

Tomáš Janek

Senior maklér, certifikovaný realitný poradca
Člen realitnej únie Slovenskej republiky

Pracujem v oblasti nehnuteľností od roku 2011. Som nadšeným pomocníkom pre ľudí, ktorí chcú predať, kúpiť alebo prenajať nehnuteľnosť. Dávam svojim klientom otázky a nie sú zo zvedavosti. Ale postupne spolu dotvárame predstavu o ich cieli. Môže to byť lokalita, vybavenie, susedia, záujmy, šport ....

Hľadám najvhodnejšie riešenia pre kupujúceho a predávajúceho. Ostávam nestranný a pritom korektný a profesionálny. Môj klient sa stáva mojim partnerom. Pri kontakte s ním preferujem priamu komunikáciu a otvorenosť.

Svoje znalosti a zručnosti stále rozvíjam, aby som Vám – našim klientom mohol poskytnúť profesionálne služby na najvyššej úrovni, napr.:
* Certifikovaný realitný poradca
* Poskytovanie úverov

* Fotografovanie nehnuteľností

* Oceňovanie nehnuteľnosti...

Mám za sebou úspešné predaje, kúpy a prenájmy nehnuteľností. Tieto natáčam na videá, robím z nich videoobhliadky, robím 3D virtuálne prehliadky a tak zákazník môže získať o nich jasnejšiu predstavu.
Budem rád, ak Vám svojimi službami pomôžem získať Vašu spokojnosť s nehnuteľnosťami.


Tomáš Janek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF