Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÉ - 2 izbový byt Fedákova BA IV Dúbravka

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ - EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj krásny 2-izbový byt na 8p. / 8p. o výmere 52,58 m2 s pivnicou 1,56 m2 na ul. Fedákova v Bratislave , mestská časť Dúbravka , v blízkosti OC Saratov (cca 50m).          

3D virtuálna prehliadka:

https://my.matterport.com/show/?m=Vgcx7nKdGnD

Byt má výborné dispozičné riešenie : 2 samostatné nepriechodné izby, samostatnú kuchyňu, priestrannú dlhú chodbu (so zabudovanou skriňou), samostatnú kúpeľňu (s vaňou), wc, pivnicu. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii: plastové okna, inak slušný pôvodný stav. Byt má panelové jadro. Na poschodí sú 3 byty, na medziposchodí je balkón. Byt je kúpou voľný .  

Bytový dom má 8 poschodí, má výťah, bránu na čip a je obklopený zeleninou . 

Okolie: výborná občianska vybavenosť , parkovanie pred a za domom, veľa zelene, v blízkosti školky, školy, potraviny, zdravotnícke stredisko, Obchodné nákupné centrum Saratov, v blízkosti MHD zastávka autobus, tramvaje, les, detské ihriská. 

Kontakt:

Tomáš Janek, 0903 73 85 99, tomas.janek9@gmail.com, janek@karinpartners.sk

Mgr. Anetta Vlčáková, RSc. 0905 83 33 44, anetta.vlcakova@gmail.com, vlcakova@karinpartners.sk

3D scan

Kontakt

  Tomáš Janek 

Senior maklér, certifikovaný realitný poradca

 
Člen realitnej únie Slovenskej republiky

Mobil: +421 903 73 85 99  

Tomáš Janek

Senior maklér, certifikovaný realitný poradca
Člen realitnej únie Slovenskej republiky

Pracujem v oblasti nehnuteľností od roku 2011. Som nadšeným pomocníkom pre ľudí, ktorí chcú predať, kúpiť alebo prenajať nehnuteľnosť. Dávam svojim klientom otázky a nie sú zo zvedavosti. Ale postupne spolu dotvárame predstavu o ich cieli. Môže to byť lokalita, vybavenie, susedia, záujmy, šport ....

Hľadám najvhodnejšie riešenia pre kupujúceho a predávajúceho. Ostávam nestranný a pritom korektný a profesionálny. Môj klient sa stáva mojim partnerom. Pri kontakte s ním preferujem priamu komunikáciu a otvorenosť.

Svoje znalosti a zručnosti stále rozvíjam, aby som Vám – našim klientom mohol poskytnúť profesionálne služby na najvyššej úrovni, napr.:
* Certifikovaný realitný poradca
* Poskytovanie úverov

* Fotografovanie nehnuteľností

* Oceňovanie nehnuteľnosti...

Mám za sebou úspešné predaje, kúpy a prenájmy nehnuteľností. Tieto natáčam na videá, robím z nich videoobhliadky, robím 3D virtuálne prehliadky a tak zákazník môže získať o nich jasnejšiu predstavu.
Budem rád, ak Vám svojimi službami pomôžem získať Vašu spokojnosť s nehnuteľnosťami.


Tomáš Janek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF